Home Najnovije 1.HNL: Šibenik – Rijeka 3:0

1.HNL: Šibenik – Rijeka 3:0

1098
0

Unatoč ambicioznim najavama s Kantride uoči gostovanja u Šibeniku, Rijeka je u Šubićevcu šaptom pala. Sve je bilo riješeno već prvoj trećini prvog dijela. Domaći su povelu u 4. minuti preko Govića nakon loše intervencije Radmana koji nije dobro zatvorio svoj kut gola – 1:0. Deset minuta kasnije, sjajna akcija Šibenčana, a isti igrač povisuje rezultat na 2:0. U nastavku prvog dijela, Riječani se brane, odolijevajući napadima Šibenčana koji apsolutno dominiraju utakmicom. U drugom dijelu Šibenik očekivano zatvara igru, a ‘bijeli’ ne uspijevaju ozbiljnije zaprijetiti i ugroziti Blaževićevu mrežu. Točku na i stavio je Kovač u drugoj minuti sudačke nadoknade – 3:0.

Ovim porazom ‘bijeli’ su se na pet bodova udaljili od trećeg mjesta i Kupa UEFE. (rd)

ŠIBENIK: Blažević, Celiščak, Raič, Labudović, Kwedi, Milanović, Alispahić, Gović, Rodić, Ademi, Zec

RIJEKA: Radman, Dabac, Budicin, Čagalj, Miladin, Fernandez, Štrok, Kreillach, An.Sharbini, Ah. Sharbini, Križman