Home Sport 4 penala, 2 egzekucije Obregona: Rijeka iščupala bodove iz blata Gorice! (VIDEO)

531
0
Screenshot: MaxTv

Riječani se iz Gorice vraćaju s tri nova boda u novoj drami odigranoj u uvjetima na rubu regularnosti zbog vodom potpuno natopljenog terena. Utakmicu su obilježila čak 4 kaznena udarca, sva 4 dosuđena nakon intervencije VAR sobe.

Prvi je za Rijeku promašio Pjaca u sudačkoj nadoknadi prvog dijela zapucavši loptu visoko iznad prečke nakon što je golman Gorice već bio savladan.

Revanširao mu se u 51. minuti Jurić nakon što je na identičan način iz kaznenog udarca propustio svladati Labrovića.

A onda na scenu stupa Sopićev jocker Jorge Obregon koji je u drugom poluvremenu zamijenio Marića. Odmah je krenuo totalni pritisak Rijeke na obranu domaćih. Obregon je prvo zabio gol koji je poništen zbog zaleđa, a onda je u 65. minuti Smolčić izveo jedan od svojih dalekometnih auta. Lopta je nakon svega pogodila Leša u ruku, a hladnokrvni egzekutor s bijele točke bio upravo Obregon – 0:1!

Novi kazneni udarac za Rijeku je dosuđen u 74. minuti nakon prekršaja na Pjaci. Egzekutor za 0:2 ponovno je bio dugo osporavani Kolumbijac koji u drugom dijelu sezone postaje ključni igrač bijelih.