Home Sport Abass i Drmić izbušili Livakovića, Labrović darivao modre!

Abass i Drmić izbušili Livakovića, Labrović darivao modre!

260
0

Dinamo i Rijeka remizirali su na Maksimiru u uzbudljivoj utakmici punoj preokreta u kojoj za tri boda više mogu žaliti Riječani. Ubojiti napadački duo Drmić – Abass sjajnim golovima je na konopcima držao Zagrepčane ali su Riječani istovremeno primili tri jeftina gola nakon pogreški obrane i danas vrlo nesigurnog Labrovića.

Početak utakmice pripao je domaćinu, a Dinamo je poveo već u 9. minuti. Nakon kornera, lopta je dugo putovala kaznenim prostorom Rijeke, a Perić u petercu bio puno čvršći od neodlučnog i zakašnjelog Labrovića – 1:0.

u 22. minuti. Drmić se neočekivano našao sam pred Livakovićem nakon pogreške obrane Dinama. Umjesto udarca, napadač Rijeke pokušao je jedan dribling previše i prilika je propala.

Samo minutu kasnije nije bilo spasa za domaćina. Abass se našao na rubu kaznenog prostora i eurogolom skinuo paučinu s Dinamovog gola iza leđa Livakovića – 1:1.

U 32. minuti opet vodi Dinamo nakon pogreške gostujuće obrane. Jednu dugu loptu Menalo je uspio spustiti, a Majer je iz prve vrhom kopačke precizno pogodio – 2:1.

Riječani se ne predaju. Nakon pogreške obrane Dinama u 38. minuti, Abass je uzeo loptu i s 18 metara gotovo identičnim udarcem kao kod prvog gola matirao Livakovića – 2:2.

Samo pet minuta kasnije Rijeka je povela! Lopta je došla do Drmića na rubu kaznenog prostora, a napadač Rijeke majstorski se okrenuo i sjajnim udarce pospremio loptu u mrežu pored očajnog Livakovića – 2:3!

Dinamo je do izjednačenja došao u 59. minuti. Nakon jednog visokog i bezopasnog ubačaja Labrović je istrčao i promašio loptu. Primio ju je Oršić i pogodio iz okreta – 3:3.

Do kraja utakmice Dinamo je pokušavao doći do pobjede, a Rijeka se organizirano branila pa je do kraja na semaforu ostalo konačnih 3:3.