Home Sport Ante Budimir sjajnim potezom iznenadio Barceloninog braniča!

Ante Budimir sjajnim potezom iznenadio Barceloninog braniča!

261
0

Uzbudljivo polufinale španjolskog Superkupa između Osasune i Barcelone privuklo je pažnju navijača diljem svijeta. Hrvatski reprezentativac Ante Budimir, koji je startao za Osasunu, ostavio je svoj pečat na igri već od prvih minuta. Pogledajte kako je Budimir impresionirao gledatelje izvodeći sjajan potez u prvom poluvremenu.

Na snimci vidimo trenutak kada je Budimir izbacio loptu odličnim primanjem iz nogu Barceloninog vrhunskog braniča Ronalda Arauja, koji je na kraju završio na podu. Ovaj potez nije rezultirao golom, ali je zasigurno ostavio dojam svojom vještinom i inteligentnom igrom.

Pobjednik ovog uzbudljivog polufinala imat će priliku suočiti se s Real Madridom u finalu Superkupa. Real Madrid osigurao je svoje mjesto nakon što je sinoć pobijedio Atletico rezultatom 5:3 nakon produžetaka. Treba napomenuti da se cijeli turnir odvija u Saudijskoj Arabiji, dodajući dodatnu napetost i uzbuđenje natjecanju.