Home Najnovije As: Anđeo Modrić je ušao, a Real poletio

As: Anđeo Modrić je ušao, a Real poletio

310
0

Real je u 11. kolu La Lige na Olimpijskom stadionu u Barceloni pobijedio Barcu 2:1. Barca je povela golom Ilkaya Gundogana u 6. minuti. Izjednačio je Jude Bellingham u 68. minuti, a Englez je zabio za pobjedu Reala u 92. minuti. Asistirao mu je Luka Modrić.

Modrić je u ovoj utakmici postao najstariji nogometaš Reala koji je ikad nastupio u El Clasicu. Osim ovog rekorda, Modrić je došao do još jednog jubileja, upisao je 500. utakmicu za Real od dolaska u Madrid. Posebne riječi hvale za Modrićev nastup imao je španjolski As.

“Hrvat je i dalje anđeo kojem se Real okreće kad upadne probleme s kontroliranjem utakmice, protivnika i vlastite igre. Ušao u 62. minuti umjesto svog prijatelja Kroosa i Real, koji je i dotad pokazivao u drugom dijelu više života nego u prvom, odjednom je poletio”, napisao je As koji je Modrića nagradio ocjenom 8. Istu ocjenu dobio je i Jude Bellingham koji je postigao dva gola.