Home Najnovije Atletico rano poveo, Manchester u finišu izjednačio, Vrsaljko pogodio gredu!

Atletico rano poveo, Manchester u finišu izjednačio, Vrsaljko pogodio gredu!

432
0

Atletico Madrid i Manchester United u Madridu igraju prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka. Domaćin je puno bolje otvorio utakmicu i poveo na samom početku. U 7. minuti Renan Lodi je sjajno ubacio s lijeve strane, negdje na polovici igrališta između centra i gola koji pripada gostujućoj momčadi, a na loptu je u trku prvi stigao Joao Felix i zakucao je glavom od stative u De Gein gol.

U 45. minuti je Atletico bio jako blizu i drugog gola. Opet je sjajni Lodi s lijeve strane ubacio, Šime Vrsaljko je ostao sam, ali njegov udarac glavom se od glave Lindelöfa zaustavio na gredi.

Manchester United je izjednačio u 80. minuti. Bruno Fernandes je poslao odličnu okomitu loptu, Reinildo zakasnio u reakciji, a Elanga iskoristio minutažu i priliku u ovoj akciji za 1:1.