Home Najnovije Bayern razbio Dinamo već u 1. poluvremenu, pogledajte golove!

Bayern razbio Dinamo već u 1. poluvremenu, pogledajte golove!

103
0
GXs8svkXQAAGc3c
X

Bayern vodi protiv Dinama 3:0 u prvom kolu Lige prvaka na Allianz Areni u utakmici u kojoj gosti igraju potpuno podređenu ulogu i praktično ne prelaze centar.

Bayern je poveo 1:0 u 16. minuti. Strijelac je bio Serge Gnabry. Međutim, gol je poništen zbog zaleđa ali istovremeno je dosuđen kazneni udarac za Bayern zbog prekršaja koji je prethodio golu. Harry Kane je sigurno realizirao jedanaesterac u 20. minuti.

Za 2:0 u 33. minuti zabio je Raphael Guerreiro. Fantastičan pogodak, koji je isprva bio poništen zbog zaleđa, ali brzo je VAR to ispravio. Musiala je jednu visoku loptu prsima primirio za Guerreira, a on je s ruba šesnaesterca pucao silovito i neobranjivo pogodio za povećanje prednosti domaćih.

Strijelac za 3:0 je Michael Olise u 38. minuti. Kimmich je ubacio nakon brzo izvedenog kornera, a Olise je ostao nečuvan pred golom Dinama te je glavom zabio za sad već jako veliku prednost Bavaraca.