Home Sport Celticov kapetan izvrijeđao Barišića: Papčino! (VIDEO)

Celticov kapetan izvrijeđao Barišića: Papčino! (VIDEO)

669
0

Celtic je sinoć u velikom derbiju 22. kola škotskog Premiershipa pobijedio Rangers 3:0 i zasjeo na prvo mjesto tablice. Rangersi su odigrali očajnu utakmicu i samo ih je sjajno raspoloženi golman Allan McGregor spasio težeg poraza nakon što su već na poluvremenu gubili 3:0.

U sivilo svoje momčadi uklopio se i Borna Barišić koji je odigrao slabu utakmicu, a jedan detalj posebno je nasmijao navijače Celtica. U 21. minuti, kod vodstva Celtica 1:0, Barišić je krenuo po lijevoj strani na polovicu Rangersa. Pred njega je stigao Celticov kapetan Callum McGregor i, kad je vidio da nema gdje, Barišić se okrenuo prema svojoj polovici i vratio loptu svojem stoperu.

Kad je vidio da se okrenuo od njega, McGregor mu je dobacio “Shitebag!”, što bi u slobodnom prijevodu bilo “Papčino!”, a što su zabilježili i mikrofoni postavljeni uz teren. Kad se Barišić riješio lopte, McGregor mu je još nešto dobacio, ali to se na snimci nije dobro čulo.