Home Najnovije Dalić za utakmicu s Armenijom pozvao Belju

Dalić za utakmicu s Armenijom pozvao Belju

265
0

Hrvatska reprezentacija je u 9. kolu skupine D kvalifikacija za Europsko prvenstvo pobijedila Latviju rezultatom 2:0, golovima Lovre Majera u 6. i Andreja Kramarića u 15. minuti. Hrvatska je ovom pobjedom došla na korak do plasmana na Euro, za što joj treba još pobjeda protiv Armenije u utorak na Maksimiru.

Zlatko Dalić je na press-konferenciji nakon utakmice rekao da mora pozvati još jednog napadača, a to je učinio odmah nakon utakmice. Medijima je potvrđeno da se reprezentaciji priključuje Dion Drena Beljo kojemu je Dalić aktivirao pretpoziv. Napadač Augsburga bi sutra ujutro trebao biti u Zagrebu.

Beljo je debitirao za reprezentaciju prije nešto više od mjesec dana u Osijeku u porazu od Turske 1:0. U toj utakmici odigrao je zadnjih deset minuta, a tri dana kasnije je u porazu protiv Walesa 1:2 u gostima odigrao drugo poluvrijeme.