Home Najnovije Dao je sucu pet zbog poništenog žutog kartona. Pogledajte što je uslijedilo...

Dao je sucu pet zbog poništenog žutog kartona. Pogledajte što je uslijedilo nakon toga!

202
0
f7c82e57 aebc 40a7 8ee4 e458485a4a73

U epskoj uzvratnoj utakmici osmine finala Europa lige između Bayer Leverkusena i Qarabaga, dogodila se scena koja je šokirala svijet nogometa i postala viralna na društvenim mrežama. Utakmica, koja je već sama po sebi bila prepuna uzbuđenja, postala je tema razgovora zbog jedne nevjerojatne situacije u 62. minuti.

Engleski sudac Anthony Taylor prvotno je dao žuti karton igraču Qarabaga, Elvinu Jafargulijevu, dok su gosti vodili rezultatom 1:0. Međutim, nakon intervencije VAR-a i pregleda snimke situacije, sudac je promijenio svoju odluku.Jafargulijev se oduševio te ushićen išao dati “pet” sucu.

No, umjesto žutog kartona, Jafargulijevu je dodijeljen crveni karton zbog prekršaja koji je počinio kao zadnji igrač obrane.

Scena kako Jafargulijev prolazi kroz širok raspon emocija, od euforije do depresije, postala je viralna, privlačeći pažnju navijača diljem svijeta. Svega pet minuta kasnije, unatoč igranju s igračem manje, Qarabag je uspio povisiti na 2:0, što je dodatno pojačalo dramu na terenu.

Ipak, Bayer Leverkusen nije odustao, a do kraja sudačke nadoknade uspio je preokrenuti rezultat na 3:2 u svoju korist i osigurati prolazak u sljedeći krug natjecanja. Unatoč epskim preokretima i spektakularnim golovima, glavna scena s utakmice ostala je ona kako je igrač Qarabaga ostao šokiran nakon što mu je zamjena žutog kartona crvenim promijenila tijek utakmice.