Home Najnovije Dinamo pobjedom protiv Slavena preskočio Hajduk!

Dinamo pobjedom protiv Slavena preskočio Hajduk!

590
0

Dinamo je u zadnjem susretu 19. kola Prve HNL na Maksimiru svladao Slaven Belupo 3:0. Bila je ovo još jedna dobra predstava Modrih nakon pobjede u Londonu.

Slaven Belupo je u 1. kolu nove sezone senzacionalno pobijedio Dinamo sa 2-0 i došao do prve pobjede na Maksimiru nakon gotovo 17 godina. No, ovoga puta gosti su bili bez izgleda.

“Modri” su sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješili u prvih 25 minuta postigavši tri gola.

Za 1-0 zabio je Komnen Andrić u 13. minuti. Ristovski je ubacio, a Andrić glavom zabio za vodstvo Dinama. Šest minuta kasnije među strijelce se upisao i Mislav Oršić na asistenciju kapetana Arijana Ademija. Sve je bilo gotovo u 25. minuti kada je Oršić zabio svoj drugi pogodak na utakmici.