Home Sport Dukagjini u sudačkoj nadoknadi pobijedio FC Europu u prvoj utakmici pretkola Konferencijske...

Dukagjini u sudačkoj nadoknadi pobijedio FC Europu u prvoj utakmici pretkola Konferencijske lige (VIDEO)

515
0

Kosovski Dukagjimi minimalno je pobijedio FC Europu iz Gibraltara rezultatom 2:1 u prvom susretu 1. pretkola Konferencijske lige. U utakmici odigranoj na stadionu Fadil Vokrri u Prištini poveo je domaćin efektnim golom Shabanija u 30. minuti. Izjednačili su gosti iz Gibraltara golom Jesusa Poza u šestoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Konačni rezultat postavio Zulfiji u šestoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena. Domaćin je igrao s deset igrača od 104. minute utakmice nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Dallku. O koliko se tvrdoj utakmici radilo svjedoči podatak da je prvo poluvrijeme produženo 8, a drugo čak 15 minuta.

Odluka tako pada nakon uzvrata u Gibraltaru, a pobjednik sraza ove dvije ekipe igrati će protiv Rijeke u 2. pretkolu Konferencijske lige.