Home Sport FOTO: Članu Kkb Mega centar Rijeka bronca na SP u kickboxingu!

409
0

Kbk Mega centar Rijeka nastupio je na svjetskom seniorskom prvenstvu u kickboxingu koje se odrzalo od 18 do 25.11. U Potugalu/ Albufeira. Za Hrvatsku reprezentaciju nastupila su dva člana kluba – Matija Brcković u disciplini kicklight -69 kg i Eman Pozderović u disciplini light contact -89 kg. Eman je pobijedio u borbama osmine (pobijedio austrijanca) i četvrtine finala (pobijedio aktualnog prvaka Europe Slovenca) da bi bio zaustavljen u polufinalu od talijanskog borca.

Osvaja treće mjesto i brončanu medalju na svjetskom prvenstvu. Matija Brcković prolazi sesnaestinu i osminu finala da bi bio zaustavljen u cetvrtfinalu na korak do osvajanja medalje. Odlična predstava naših boraca i velika brončana medalja.

Trener Igor Ivošević je uz funkciju trenera kluba bio i u funkciji izbornika hrvatske reprezentacije u ringovnim disciplinama gdje je Hrvatska reprezentacija ostvarila najbolji uspjeh na dosadašnjim svjetskim prvenstvima.