Home Sport FOTO: Rijeka u Vinkovcima osigurala četvrtfinale Kupa!

335
0

Nogometaši Rijeke su u Vinkovcima pobijedili domaću Cibaliju u utakmici osmine finala Kupa i na taj način se plasirala među 8 najboljih ekipa.

Sopić je Cibaliji suprotstavio šaren sastav sastavljen od igrača koji nisu standardni uz ponekog standardnog prvotimca:

Zlomislić, Smolčić, Galešić, Radeljić, Bogojević, Hodža, Petrovič, Grgić, Ilinković, Janković, Ivanović.

U prvom poluvremenu je nešto manje od 1000 gledatelja gledalo nogometnu uspavanku koju je prekinuo Ivanović golom u 32. minuti. Petrović je odigrao za Hodžu u kaznenom prostoru. Hodža je odlično smirio za Ivanovića koji je zabio za 1:1.

U 37. minuti sjajna prilika za domaćina, Miljanić se našao u dobroj poziciji u kaznenom prostoru, Zlomislić je sačuvao mrežu i na odmor se otišlo s vodstvom gostiju.

U 73. minuti Ivanović, Janković i Yansane borili su se za loptu pred domaćim petercom, a Ivanović je na kraju poentirao za 0:2.

I kada se činilo da je utakmica riješena, Vinkovčani se vraćaju u utakmicu.

U 75. minuti Cibalia je ubacila iz slobodnog udarca pred gol Rijeke, Zlomislić je odbio prvi pokušaj, ali je Miljanić odbijanac ugurao u gol

U 83. minuti bijeli opet idu na dva razlike. Janković je proigrao Bandu u kaznenom prostoru, njegova lopta završava u bloku domaći ali natrčao je Grgić i poentirao za 1:3 i konačan rezultat utakmice