Home Najnovije FOTO: Torcida sprejem išarala ogradu na Opus Areni, ovu su poruku pustili

471
0

Hajduk je u odgođenoj utakmici 3. kola SuperSport HNL-a pobijedio Osijek na Opus Areni 1:0 golom Marka Livaje iz 42. minute i izbio na prvo mjesto tablice. Hajduk je bio puno bolji u prvom, a Osijek u drugom poluvremenu, ali Zekićeva momčad nije uspjela izjednačiti.

Osim borbe na terenu, na tribinama su se nadglasavale navijačke skupine Kohorta i Torcida. Osijekovi navijači u jednom su trenutku u prvom dijelu izvjesili transparent “Mentalitet Splita – ništa kontra Tita” i to popratili skandiranjem “Jebo vas Tito”.

Torcida je tijekom utakmica bacala baklje i topovske udare, a nakon utakmice na društvenim se mrežama pojavila fotografija sa sjeverne tribine, gdje su bili smješteni najžešći navijači Hajduka koji su na staklenoj ogradi ispisali – Torcida Split.