Home Sport VIDEO: Golčine Pašalića i Djouahre za petu pobjedu Rijeke za redom!

396
0

Peto kolo Supersport HNL-a nastavilo se pobjedom Rijeke protiv Lokomotive na Rujevici rezultatom 2:1. Ekipa Sergeja Jakirovića preokretom je došla do pete uzastopne pobjede ove sezone, računajući utakmice u Europi i domaćoj ligi. Riječani su odigrali četiri kola i upisali tri pobjede, a jedini poraz nanio im je Hajduk.

Lokomotiva je povela već u 6. minuti, a Rijeka se vratila u 38. minuti novim fantastičnim golom Marca Pašalića koji je s dvadesetak metara u padu zapucao prema golu i uz pomoć prečke zatresao mrežu.

U drugom dijelu Rijeka je bila konkretnija. Nikola Čavlina je u par navrata spašavao goste, ali u 78. minuti to nije uspio. Nais Djouhra je minutu ranije ušao u igru i u prvom kontaktu s loptom se namjestio na udarac s desnicom s dvadesetak metara i zabio za konačnih 2:1.