Home Sport Grobničan se plasirao u 16-finale Kupa rezultatom 29:1!

Grobničan se plasirao u 16-finale Kupa rezultatom 29:1!

592
0

Nogometaši Grobničana izborili su šesnaestinu finala SuperSport Hrvatskog kupa nakon što su u utakmici pretkola pobijedili Papuk Orahovicu 29:1. Poražena momčad utakmicu je igrala s veteranima, a pobjednički klub izrazio joj poštovanje na društvenim mrežama nakon uvjerljive pobjede.

Do pete minute utakmice stajao je na semaforu početni rezultat, a onda je krenula golijada. Dražen Pilčić otvorio ju je pogotkom na koji se nadovezao Patrik Srzentić, uslijedio je autogol, a onda novi pogodak Pilčića. Sve to dogodilo se to 15. minute, a do poluvremena je bilo već 12:0.

U nastavku igre palo je još čak 18 golova, a dodajmo da je Mario Kubaček bio jedini strijelac poražene momčadi. Zabio je u 60. za smanjenje rezultata na 1:19.

Papuk, 98 godina star klub, utakmicu je odigrao s veteranima. Trojica igrača u kadru bili su 38-godišnjaci, svi ostali stariji od 40 godina.

Drazen Pilcic 1:0