Home Sport Gvardiol autogolom donio pobjedu Bayernu (VIDEO)

Gvardiol autogolom donio pobjedu Bayernu (VIDEO)

728
0

Bayern je u 21. kolu Bundeslige na domaćem terenu svladao RB Leipzig 3:2. Napetu utakmicu koju je u 55. minuti odlučio nesretan autogol hrvatskog reprezentativca Joška Gvardiola.

Thomas Muller u 12. je minuti iskoristio grešku Leipziga. Pokupio je odbijanac nakon šuta Lewandowskog i zabio za 1:0. Greškom na sredini terena uzvratili su i nogometaši Bayerna pa je u 25. minuti Andre Silva postigao pogodak za 1:1 nakon brze akcije gostiju. Do poluvremena se Bayern uspio vratiti u vodstvo tako što je Robert Lewandowski poentirao glavom u 44. minuti nakon ubačaja Comana.

Leipzig se drugi puta vratio u 53. minuti kada je Christopher Nkunku pogodio za 2:2 poslije sjajne asistencije Laimera. Ipak, samo dvije minute kasnije Gvardiol je pokušao blokirati ubačaj Gnabryja, no lopta se od njega nesretno odbila i završila u mreži za konačnih 3:2.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL GVARDIOLA.