Home Najnovije Hajduk u podne igra utakmicu u neobičnom formatu, evo gdje je možete...

Hajduk u podne igra utakmicu u neobičnom formatu, evo gdje je možete gledati!

327
0

Hajduk je započeo svoje pripreme u Umagu, a prva prijateljska utakmica donosi zanimljivost u formatu kada se sastaje s Fehervarom. Lider SuperSport HNL-a suočava se s trećeplasiranom momčadi mađarske lige, pružajući poseban doživljaj za ljubitelje nogometa.

U neobičnom potezu, utakmica između Hajduka i Fehervara neće se igrati po tradicionalnim poluvremenima. Umjesto toga, ekipe će odmjeriti snage po četvrtinama, i to čak četiri puta po 30 minuta. Dok su pripremne utakmice često karakterizirane produženim poluvremenima, ovaj potez pruža intrigantan novi aspekt igre.

Hajduk je već započeo pripreme s pobjedom nad slovenskim Aluminijem rezultatom 3:0. Današnji susret protiv Fehervara bit će dostupan za praćenje uživo na Hajduk Digitalu, pružajući navijačima priliku da isprate nekonvencionalan nogometni doživljaj.