Home Sport Hajdukov voditelj osiguranja nokautirao navijača Rijeke nakon derbija na Rujevici! (VIDEO)

770
0

Hajduk je pobijedio Rijeku 3:2 u 16. kolu 1. HNL. Dvostruki strijelac za Hajduk je bio Marko Livaja u 45. i 82. minuti. U 54. je za Rijeku pogodio Josip Drmić, a za 2:1 je za Rijeku s bijele točke zabio Murić. Gol za pobjedu je zabio Mlakar u 98. minuti.

Utakmicu su obilježila dva incidenta, jedan na kraju prvog poluvremena kada je u teren sa istočne tribine utrčao navijač Rijeke, a drugi neposredno nakon utakmice kada je na teren došao navijač sa zapadne tribine.

Navijač Rijeke završio je na tlu nakon što je dobio udarac šakom. Htio je, navodno, porazgovarati s igračima Hajduka, no do njih nije stigao doći. Udarac je dobio od Antonija Vukovića, Hajdukovog voditelja osiguranja.

‘Po završetku utakmice u teren za igru iz sektora Zapad ulazi navijač HNK Rijeke i došlo je do međusobnog naguravanja gdje ga je Povjerenik HNK Hajduka Antonio Vuković udario šakom u glavu’, stoji u izvješću delegata Ante Vučemilovića.

Sve se to događalo dok su igrači Hajduka slavili s navijačima.

Tučnjavu su pokušali spriječiti dvojica igrača Rijeke, no nisu stigla na vrijeme.