Home Sport VIDEO: Hat-trick Drmića za pobjedu Rijeke u golijadi na Šubićevcu!

858
0

Nogometaši Rijeke protutnjali su Šubićevcem i domaćem Šibeniku ukrcali čak 5 komada.

Počelo je već u 12. minuti, Prince je u završnici ubacio, a Drmić poentirao glavom za 0:1!

Uslijedilo je nekoliko izglednih prilika za Riječane. Međutim, umjesto da riješe utakmicu dopustili su domačinima da se vrate u utakmicu.

U 27. minuti domaćin je brzo izveo jedan korner i ubacio, Mesa je udarcem glavom matirao Laborvića za 1:1. U 36. minuti Smolčić je izgubio loptu u kaznenom prostoru Rijeke, udarac Marina Labrović je obranio, ali natrčao je Grezda i poentirao za 2:1!

Uzdrmani gosti se vraćaju samo minutu kasnije. Murić je pokušao ubaciti, lopta se odbila do Pavičića koji je zabio za 2:2, rezultat kojim se otiplo na odmor.

Od 49. minute opet vodi Rijeka! Nakon ubačaja iz kornera, Krešić je bio najviši i poentirao glavom za 2:3!

U 70. minuti Murić je sjajno odigrao za Vučkića koji je milimetarski preciznim ubačajem pronašao Drmića za 2:4.

U 73. minuti hat -trick Drmića! Zabio je za 2:5 sjajnim udarcem s dvadesetak metara.

Golijada se nastavila u 79. minuti. Marin je ubacio iz slobodnog udarca, koji je bio skraćeni korner, a Bilić poentirao na drugoj vratnici i smanjio na 3:5.