Home Sport Hit u kvalifikacijama promašio prazan gol u 93. minuti. Zbog toga ostaju...

Hit u kvalifikacijama promašio prazan gol u 93. minuti. Zbog toga ostaju bez Eura?

421
0

Reprezentacija Luksemburga odigrala je 1:1 na Islandu u sedmom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Iako bi taj rezultat prije nekoliko godina bio veliko iznenađenje, Luksemburžani će teško biti zadovoljni ovim remijem s obzirom na to da su u 93. minuti imali ogromnu priliku za osvojiti sva tri boda.

Islanđani su imali udarac iz kuta, a njihov golman Alex Runarsson otišao je na skok kako bi pokušali ostvariti pobjedu i ostaviti si kakvu-takvu nadu za plasman na Euro. Gostujući vratar Anthony Moris uhvatio je ubačaj i ispucao loptu prema napadaču Gersonu Rodriguesu, koji je pobjegao svom čuvaru i ispred sebe imao prazan gol. Napadač Luksemburga odlučio je opaliti udarcem iz prvog dodira s 20-ak metara, ali promašio je okvir gola.