Home Sport Hrvat u finalu parova na prestižnom turniru u Indian Wellsu

Hrvat u finalu parova na prestižnom turniru u Indian Wellsu

287
0
maxresdefault 2024 03 14T120722.668
Nikola Mektić

Hrvatski tenisač Nikola Mektić stigao je do finala parova na ATP turniru serije Masters 1000 u Indian Wellsu, zajedno s partnerom Wesleyjem Koolhofom iz Nizozemske. Njihov put do finala bio je impresivan, pobijedivši sedme nositelje, njemački par Kevina Krawietza i Tima Puetza, rezultatom 6:1, 6:1.

Ova dominantna pobjeda donijela je Mektiću i Koolhofu plasman u finale nakon samo 57 minuta igre i pet oduzetih servisa – dva u prvom setu i tri u drugom setu. Važno je napomenuti da Mektić i Koolhof nisu izgubili niti jedan svoj servis tijekom susreta, što govori o njihovoj sjajnoj igri.

U finalu, Mektić i Koolhof će se suočiti s petim nositeljima, argentinsko-španjolskom kombinacijom Horacia Zeballosa i Marcela Granollersa. Zeballos i Granollers su izbacili talijanski par Simonea Bolellija i Andrea Vavassorija kako bi osigurali svoje mjesto u finalu.

Ovo će biti četvrti zajednički naslov koji Mektić i Koolhof traže, a očekuje se da će pružiti nezaboravnu tenisku predstavu u finalnom susretu protiv iskusnih suparnika. Navijači diljem svijeta s nestrpljenjem očekuju da Mektić i Koolhof pokažu svoj talent i borbeni duh kako bi osvojili prestižni naslov na ovom renomiranom turniru u Indian Wellsu.