Home Sport Igrač Wolverhamptona pipkao napadača Arsenala za guzu, Brazilac ga bacio na travnjak!

222
0
f34a7ce4 31e0 412f b957 43d6fa789983
X

Nogometaši Arsenala osigurali su važnu pobjedu protiv Wolverhampton Wanderersa rezultatom 2:0, čime su dodatno učvrstili svoju poziciju na vrhu Premier lige. Utakmica na Emirates stadionu bila je dominantna predstava londonske momčadi, a najviše se istaknuo mladi engleski reprezentativac Bukayo Saka, koji je imao ključnu ulogu u oba postignuta pogotka.

Saka i Havertz Kreiraju Prvi Pogodak

Već u 25. minuti, Saka je pokazao zašto je jedan od najcjenjenijih mladih igrača na svijetu. S desne strane terena, vješto se oslobodio svog čuvara i precizno ubacio loptu u kazneni prostor. Njegovu izvrsnu asistenciju iskoristio je njemački reprezentativac Kai Havertz, koji je glavom poslao loptu iza leđa vratara Wolverhamptona, dovodeći Arsenal u vodstvo.

Drugi Pogodak – Saka Učvršćuje Pobjedu

Arsenal je tijekom cijelog susreta kontrolirao igru, a tu dominaciju potvrdio je Saka svojim solo prodorom u 74. minuti. Ponovno s desne strane, ušao je u kazneni prostor, majstorski izbacio čuvara driblingom te snažnim udarcem lijevom nogom poslao loptu u mrežu, ne ostavljajući šansu golmanu gostiju. Ovaj pogodak je označio kraj nadanja Wolverhamptona da mogu izvući pozitivan rezultat iz ovog susreta.

Incident Koji Je Postao Viralan

Osim izvrsne igre, utakmicu je obilježio i trenutak koji je izazvao mnogo pažnje na društvenim mrežama. U 88. minuti, igrač Wolverhamptona Yerson Mosquera izazvao je neočekivanu reakciju Gabriela Jesusa, napadača Arsenala, kada ga je uhvatio za stražnjicu. Brazilac je odmah reagirao, odgurnuvši Mosqueru, zbog čega je zaradio žuti karton. Ovaj incident brzo je postao viralan, dodatno privlačeći pažnju na inače miran završetak utakmice.