Home Sport Igrači slavonskog nogometnog kluba namjerno su zabili autogol. Ovo je razlog

Igrači slavonskog nogometnog kluba namjerno su zabili autogol. Ovo je razlog

231
0
b5ab07b8 4925 4146 b36f ba6252c64ee6

Utakmica 24. kola 3. NL – Istok između Vuteks Sloge i Čepina u Vukovaru privukla je pažnju javnosti ne zbog rezultata već zbog nevjerojatnog poteza jednog gostujućeg igrača. Iako je Vuteks Sloga slavila pobjedu rezultatom 4:1, suđenje i kontroverza oko samog završetka utakmice ostali su u središtu pažnje.

Čepin, koji je inače bio favorit kao prvoplasirana ekipa lige, vodio je nakon prvog poluvremena rezultatom 0:1. Međutim, krajnji rezultat pokazao je potpuno drugačiju sliku, s teškim porazom za goste. Ono što je posebno privuklo pažnju je činjenica da je Čepin, iziritiran suđenjem, postigao četvrti gol sam protiv sebe.

Igrač gostujuće momčadi, Salvatore Bilobrk, postao je centralna figura kontroverze u 85. minuti kada je namjerno zabio gol u vlastitu mrežu. Ovaj potez jasno je signalizirao nezadovoljstvo gostujućih igrača suđenjem, stavljajući fokus na probleme unutar nogometne utakmice.

Nakon toga su nogometaši Čepina odbili dalje igrati i samo su stajali te čekali kraj utakmice. Isto su napravili domaći igrači koji su se do kraja dodavali na svojoj polovici. Čepin je nakon svega objavio priopćenje na društvenim mrežama kluba: