Home Najnovije Ivan Leko se nakon debakla obratio čelnicima Hajduka: Nećemo se lagati…

Ivan Leko se nakon debakla obratio čelnicima Hajduka: Nećemo se lagati…

476
0

Nakon uvjerljivog poraza u Solunu oglasio se i trener Hajduka Ivan Leko. Njegovi igrači u dvije utakmice s PAOK-om nisu uspjeli zabiti gol…

‘Treba čestitati protivniku jer znaju igrati na rezultat, organizirana su ekipa. Nogomet je kao boks. Dovoljan je jedan udarac da dobiješ…’, kazao je Leko pa nastavio:

‘Mi smo bili bolji u tri od četiri poluvremena, a na kraju je moglo završiti i 6:0. Ponosan sam kako je moja momčad odigrala i danas i u Splitu. Izdominirali smo protivnika koji je ozbiljan, ali u nogometu se šanse ne zbrajaju. Rezultat od 3:0 je jako bolan. Ljudi koji nisu gledali utakmicu mogu misliti da je PAOK razbio Hajduka. Meni je bitno reći da sam ponosan. Žao mi je igrača, navijača, svih nas. Ova momčad Hajduka se ne bi obrukala u Europi, ali zbog nacionalnog koeficijenta trebaš izbacivati ovakve ekipe. Ja vjerujem da smo danas trebali izgubiti zbog nečega. Želim PAOK-u puno sreće. Atmosfera je bila dobra, korektna. Bilo je lijepo biti ovdje, šteta bolnog rezultata.’

Obrana Hajduka u Solunu je djelovala potpuno izgubljeno…

‘Bilo bi nekorektno da bacim grešku na Dialla. Momak je došao ovdje kao lijevi bek. Bio je jako dobar, spasio je nezgodnu situaciju u prvom poluvremenu. Protiv PAOK-a od sedam-osam šansi moraš zabiti dva-tri gola. Diallo je igrao na poziciji koja nije njegova. Nama fali igrača. Mi to znamo. Momčad nam nije kompletna. Žao mi je što nismo bili kompletni. Imamo još 15-20 dana, nadam se da ćemo smoći snage i pameti da ekipa bude kompletirana i da idemo hrabro dalje. Ovo mi je bolno jer smo htjeli igrati grupe Konferencijske lige. Od sutra će hrvatsko prvenstvo biti naša Liga prvaka’, kazao je Ivan Leko čija je izjava zvučala kao da od čelnika Hajduka traži još pojačanja:

‘Ne bih htio da ispadne da tražim igrače, ali nećemo se lagati. Ja sam trener, momci treniraju i igraju dobar nogomet, ali zajedno ćemo napraviti sve da kada završi prijelazni rok budemo jači i bolji nego sada.’