Home Najnovije Ivković: Pretjeruje se s Gvardiolom. U nogometu sam 50 godina i nisam...

Ivković: Pretjeruje se s Gvardiolom. U nogometu sam 50 godina i nisam još ovo doživio

248
0

Manchester City u utorak je na stadionu Etihad pobijedio Young Boys 3:0 i time, s RB Leipzigom iz skupine G, osigurao plasman u nokaut-fazu Lige prvaka. Erling Haaland postigao je dva, a Phil Foden jedan pogodak. Od hrvatskih reprezentativaca, Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za City, a Mateo Kovačić je izašao u 80. minuti.

Hrvatski trener, a danas stručni komentator Tomislav Ivković (63) u HRT-ovoj emisiji o Ligi prvaka govorio je o igračima Cityja. “Haaland nije u formi jer nije zabio gol par utakmica. Bez veze igrač. I mi, kako možemo brzo prekrižiti igrača i reći da nije u formi?” sarkastično je poručio Ivković pa nastavio o Gvardiolu i Kovačiću:

“Teško je više gledati da je čudo svaka lopta koju Gvardiol doda. Definitivno pretjeruju jer više nemam riječi. Još nisam doživio da o jednom igraču tako pričaju i forsiraju ga, a u nogometu sam 50 i nešto godina. Ali drago mi je zato što je naš igrač.

Kovačić je isto odigrao dobru utakmicu. Imao je fantastičan pas u prvom poluvremenu. Dobro su igrali, toliko lagano i jednostavno, čak je i Foden odigrao dobru utakmicu. Jednostavno su bili toliko dominantni.”