Home Najnovije Jakirović: Ne znam zašto smo se povukli. Nije bio penal za Varaždin!

Jakirović: Ne znam zašto smo se povukli. Nije bio penal za Varaždin!

373
0

Dinamo je u susretu 23. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin na Maksimiru 1:0 golom Brune Petkovića iz penala u 18. minuti. Marko Dabro je u 81. minuti promašio penal za goste. Dinamo je ovom pobjedom ostao u utrci s vodećom Rijekom, za kojom sad zaostaje šest bodova uz utakmicu manje. Evo što su nakon utakmice rekli treneri.

“Kontrolirali smo većinu prvog poluvremena, negdje do 35. minute kad se vidjelo da smo ostali bez energije. Razmišljali smo na poluvremenu odmah mijenjati i pojačati. U prvom poluvremenu smo mogli riješiti utakmicu, ali nismo bili precizni. Nismo zabili drugi gol i kako je vrijeme odmicalo, totalno smo se povukli i izgubili energiju.

Na kraju je bio taj penal, ali koliko sam ja vidio, Bernauer je samog sebe napucao u ruku, a to po pravilima nije penal. Što se ove zadnje šanse tiče, to nam se ne smije dogoditi i moramo bolje reagirati. Očekivao sam tešku utakmicu s obzirom na put iz Seville. Imali smo puno problema, ali smo uspjeli osvojiti važna tri boda”, rekao je Sergej Jakirović nakon utakmice.