Home Najnovije Jakirović: Nije mi jasan termin derbija s Rijekom

Jakirović: Nije mi jasan termin derbija s Rijekom

477
1

Dinamo je u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala Konferencijske lige odigrao 1:1 na Maksimiru s Betisom i tako obranio prednost 1:0 iz Seville. Gosti su poveli u 38. minuti krasnim golom Cedrica Bakambua, a prolaz Dinamu osigurao je Takuro Kaneko u 59. minuti susreta. Evo što je nakon utakmice rekao Sergej Jakirović.

Je li sad puno ljepše biti trener Dinama nakon zadnjih šest utakmica, u nedjelju je Rijeka… Je li to sad taj trenutak u kojem se može okrenuti sezona?

Koliko je bilo tih trenutaka… Meni je svaka utakmica Betis, nema veze kako se protivnik zove. Mi se uvijek isto pripremamo. Ovo je Dinamo, svaku utakmicu moraš dobiti. Što se tiče nedjelje, treba nam dobra energija, protivnik je kvalitetna.