Je li Rijeka oštećena protiv Varaždina?

370
0
40b0c0e5 0698 4ff2 98db 065633df640c

Rijeka je ponovno preuzela vodeću poziciju u Supersport HNL-u nakon što je ostvarila pobjedu od 2:0 protiv Varaždina u utakmici 25. kola na Rujevici. Niko Galešić i Matej Mitrović, domaći stoperi, osigurali su pobjedu postigavši golove u 79. i 90. minuti utakmice. Rijeka sada ima bod više od Hajduka i šest bodova više od Dinama, uz dva odigrana susreta više od posljednjeg spomenutog kluba.

Jedna od ključnih situacija u ovoj utakmici dogodila se u prvom poluvremenu kada su se sudarili Lamine Ba i Veldin Hodža u kaznenom prostoru Varaždina, ostavši ležati na travnjaku. Nakon toga, glavni sudac Ante Čulina dobio je poziv iz VAR sobe kako bi procijenio ima li elemenata za dodjelu kaznenog udarca. Igrači Rijeke su sugerirali na mogućnost kaznenog udarca, no nakon pregleda situacije, sudac Čulina odlučio je da takva odluka nije potrebna.