Home Sport Josip Drmić pokazao klasu u prvoj pripremnoj utakmici Opatije, je li moguće...

Josip Drmić pokazao klasu u prvoj pripremnoj utakmici Opatije, je li moguće da na kraju završi na Rujevici?

378
0
drmic
drmic

Danas je u Opatiji odigrana prijateljska utakmica između Opatije i Orijenta, koja je privukla veliku pažnju zahvaljujući nastupu Josipa Drmića. Ovaj iskusni napadač, trenutno slobodan igrač, trenira s Opatijcima dok čeka novi angažman.

Sjajan Povratak Drmića

Drmić je ušao u igru u drugom poluvremenu i odmah pokazao svoju klasu. U 50. minuti, Monjac je sjajnim lažnjakom i preciznim udarcem doveo Orijent u vodstvo s 0:1. Samo dvije minute kasnije, Drmić je u prvom dodiru s loptom, glavom pogodio za izjednačenje nakon odličnog centaršuta. Njegova prisutnost na terenu donijela je novu energiju Opatiji, što je kulminiralo u potpunom preokretu. Glavan je započeo akciju driblingom na vrhu šesnaesterca, a Drmić je znalački asistirao Žabecu, koji je postigao pogodak za konačnih 2:1.

Rijeka Lovi Formu u Austriji

Dok se Opatija i Orijent bore na domaćem terenu, Rijeka se priprema za nastavak europske i domaće sezone u Austriji. Ekipa je ostala manje-više ista kao prošle sezone, a navijači s nestrpljenjem prate napadačke izvedbe, nadajući se da će Franjo Ivanović ili Jorge Obregon ove sezone eksplodirati i ispuniti golgetersku normu od 15 golova po sezoni.

Problemi s Napadačima

Rijeka se prošle sezone mučila s nedostatkom pravog golgetera. Mirko Marić nije ispunio očekivanja, a Momo Yansane je nedavno prešao u Gruziju. Može li se stvar pokrpati Drmićem, barem kao jockerom u završnih pola sata utakmica? U ovom trenutku to izgleda vrlo teško, Drmić nije potpuno spreman, u Opatiji je izbjegavao čvršće duele ali da je i dalje riječ o klasi, to je neosporno.