Home Sport Labrović debitirao u Bundesligi, prvo je skrivio gol, onda je spasio Augsburg...

Labrović debitirao u Bundesligi, prvo je skrivio gol, onda je spasio Augsburg od poraza

185
0
labrovic
labrovic

Nediljko Labrović debitirao je u Bundesligi braneći za Augsburg u uzbudljivom remiju protiv Werdera, koji je završio rezultatom 2:2 (2:1). Iako je Labrović bio odgovoran za prvi pogodak Werdera, na kraju utakmice je odigrao ključnu ulogu u spašavanju svoje momčadi. Za domaćine su strijelci bili Elijes Rexhbecaj u 16. minuti i Nathanaël Mbuku Essende u 35. minuti, dok su za goste golove postigli Felix Agu u 12. minuti i Justin Njinmah u 58. minuti.

Kako je Labrović debitirao: prvo rani kiks, kasnije spas

Labrović je imao težak start u utakmici kada je mogao bolje reagirati na Aguov gol za vodstvo Werdera. Ipak, pri rezultatu 2:2, u 73. minuti, pokazao je svoju vrijednost. Marvin Ducksch je izašao sam pred Labrovića s namjerom da mu loptu proturi kroz noge, no hrvatski golman je sjajnom obranom spriječio potencijalni poraz Augsburga na otvaranju sezone. Ovim potezom Labrović se djelomično iskupio za pogrešku s početka utakmice. Video utakmice možete pogledati ovdje.

Ljetni transferi: Labrović i Jakić u Augsburgu

Labrović je ovog ljeta stigao u Augsburg tijekom prijelaznog roka, pridruživši se momčadi u kojoj je već i povremeni hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić. Jakić je također tijekom ljeta potpisao dvogodišnji ugovor s Augsburgom, nakon što je prethodnu polusezonu proveo na posudbi iz Eintrachta Frankfurta.