Home Najnovije Legenda Hajduka nakon poraza od Gorice: Ovo je dno dna, sramota neviđena

Legenda Hajduka nakon poraza od Gorice: Ovo je dno dna, sramota neviđena

434
0

Drugu utakmicu zaredom Hajduk je izgubio u prvenstvu Hrvatske. Nakon poraza protiv Istre na Poljudu Hajduk je izgubio i u osmom kolu protiv Gorice 2:1. Hajduk je vodio golom Zvonimira Šarlije iz prekida u 62. minuti sve do 87. minute, kada je izjednačenje Gorici donio Dominik Štiglec, a Ante Matej Jurić zabio je za preokret u 92. minuti. Novi posrtaj Hajduka za Index je kratko komentirao legendarni napadač Bilih Zlatko Vujović.

Vaš komentar utakmice?
Ne znam što više reći. Čitavo smo se ljeto uvjeravali da će biti bolje, da mora biti bolje, da je napokon došlo vrijeme za nešto ozbiljno, a umjesto toga stalno ista priča. Zabijemo gol i onda čekamo kraj misleći da će se protivnik predati. Tako nešto u životu nisam vidio. Sramota.

Ima li razloga za toliku brigu među navijačima Hajduka nakon drugog poraza zaredom?
Alarm je debelo upaljen. Ja ne znam što ti igrači misle. Ovo ljeto je Hajduk doveo dobre igrače, zaradio je od prodaje Vuškovića, ne igra u Europi i mislio sam da će se ravnopravno boriti s Dinamom za prvo mjesto. Imaju komotnu situaciju, mogu odmorni igrati svako kolo i na snagu pobjeđivati sve te takozvane male utakmice. Što se događa umjesto toga? Najprije gubimo doma od Istre, sad od Gorice, sutra ćemo od nekog trećeg.

Kako vidite pristup igrača na ovoj utakmici?
Što su oni mislili kad su poveli? Da će im se Gorica predati, da će ti momci skinuti gaće samo zato što je to Hajduk? Kako da ne. Igrači Gorice su momci od krvi i mesa, samo su oni za razliku od Hajduka željeli pobjedu. Sramota, ne znam što bih više rekao. Možda je najbolje ništa ne reći jer šutnjom si sve rekao. Ne kažem da za ovo netko treba odgovarati, ali ovo je dno dna. Zaista, dno dna. Nažalost, kao i svaki put, za ovu blamažu nitko neće preuzeti nikakvu odgovornost. Još jednom, sramota.