Livaja opet ozljeđen, u bolovima izašao iz igre

304
0
f559b068 6f7c 405e 85a7 b4127ef5489d

Dinamo je u velikom derbiju 28. kola SuperSport HNL-a pobijedio Hajduk 1:0 golčinom Brune Petkovića iz 38. minute. Dinamo je ovom pobjedom preskočio Hajduk na tablici i sad ima pet bodova manje od Rijeke uz utakmicu manje.

U 54. minuti derbija između Hajduka i Dinama (0:1), kod rezultata 1:0 za Modre, iz igre je morao Marko Livaja. Najbolji igrač Hajduka se uhvatio za koljeno i bilo je jasno da više ne može. Mislav Karoglan je Livaju odmah zamijenio, a još nije poznato kakva je težina ozljede napadača Bijelih.

Hajduk u srijedu na Poljudu čeka derbi s Dinamom u Kupu, a idući vikend ide na Rujevicu u 29. kolu SuperSport HNL-a. Par minuta ranije treći žuti karton je dobio Zvonimir Šarlija, kojeg neće biti na Rujevici.