Home Najnovije Livaja: Protiv Belupa je na tribinama bilo 26-27 tisuća ljudi. Znamo gdje...

Livaja: Protiv Belupa je na tribinama bilo 26-27 tisuća ljudi. Znamo gdje živimo…

392
1

Uoči uzvrata protiv PAOK-a Hajduk je u četvrtom kolu Supersport HNL-a na Poljudu rezultatom 3:0 slavio protiv Slaven Belupa. Pobjedu Bijelima su donijeli Marko Livaja s dva gola i Leon Dajaku koji je zabio prvijenac u bijelom dresu. Livaja je tako došao do brojke od tri gola u isto toliko prvenstvenih utakmica.

“Ova pobjeda je bitna za nas psihološki. Znamo da igramo u četvrtak jednu važnu europsku utakmicu i da je bilo važno dobiti Slaven te zasjesti na vrh ljestvice. Čeka nas teško gostovanje, ali spremni smo. Imamo jako dobru momčad i mislim da smo na jako dobrom putu. Mora nam biti ogledalo ovo drugo poluvrijeme kako smo odigrali večeras na Poljudu”, rekao je Livaja nakon utakmice.

“Lijepo je pričati o nekim brojkama, ali najbitnije je da je momčad pobijedila. Ne opterećujem se s brojkama, drago mi je da je momčad dobro reagirala nakon prvih 45 minuta u kojima nismo bili na našem nivou. Malo je europska utakmica ostavila trag, ali nije to opravdanje da se tako loše uđe u utakmicu. Ali na kraju smo zasluženo došli do pobjede.

Atmosfera je stvarno bila odlična. Protiv Belupa je bilo…koliko? 26-27 tisuća ljudi? Svaka čast ljudima. Ali to nije nikakvo iznenađenje, znamo gdje živimo. Hvala svima još jednom”, zaključio je najbolji igrač Hajduka.