Home Najnovije Livaja spasio Hajduk poraza u prijateljskoj utakmici protiv Sarajeva

Livaja spasio Hajduk poraza u prijateljskoj utakmici protiv Sarajeva

380
0

Hajduk i Sarajevo u zatvorenom prijateljskom susretu na pomoćnom terenu Poljuda odigrali su 2:2. Hajduk je poveo preko Jana Mlakara u 54. minuti. U 65. za goste je zabio Čataković, a 11 minuta kasnije golom Mustafića Sarajevo dolazi do vodstva. Marko Livaja u 88. zabija za konačnih 2:2 i spašava Splićane poraza.

Hajduk: Kalinić (od 60. Silić), Moufi (od 46. Mikanović), Šarlija (od 46. Ferro), Elez (od 60. Melnjak), Diallo (od 73. Ćubelić), Sigur (od 46. Kavelj), Lauš (od 46. Kalik), Sahiti (od 46. Dolček), Dajaku (od 46. Mlakar), Benrahou (od 46. Odjidja), Čuić (od 46. Livaja).

Sarajevo: Šahinović, Trako, Zeljković, Vrančić, Oliveira, Varešanović, Penaranda, Beganović, Radović, Soldo, Ziljkić.

Drugo poluvrijeme su još igrali: Rogić, Duraković, Jelić-Balta, Čataković, Ljukovac, Viveros, Avramoski, Ikić, Mulalić, Čelik, Buljubašić, Mustafić.