Home Najnovije Livaja teže ozlijedio zglob, evo koliko ga neće biti na terenima

Livaja teže ozlijedio zglob, evo koliko ga neće biti na terenima

407
0

U napetom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a, Rijeka je na ispunjenom Poljudu ostvarila preokret protiv Hajduka, pobijedivši rezultatom 2:1. Ovom pobjedom Rijeka je preuzela vrh ljestvice sa 41 bodom, koliko ima i Hajduk, no s malo slabijom razlikom u pogocima.

Golovi I Obračun na Poljudu

Derbi je bio ispunjen dramom od samog početka, s golom Marka Livaje u 15. minuti koji je doveo Hajduk u vodstvo. Međutim, Rijeka nije odustala, a preokret je počeo golom Jorgea Obregona u 55. minuti. Lindon Selahi potvrdio je pobjedu Rijeke golom u 75. minuti.

Hajduk Ostao Bez Važnih Igrača za Sljedeći Derbi

Osim gubitka u rezultatu, Hajduk je ostao bez tri ključna igrača za iduću utakmicu, također derbi protiv Osijeka sljedeće subote. Emir Sahiti i Niko Sigur zaradili su treći žuti karton, dok je Marko Livaja dobio suspendirajuću opomenu. Dodatno, Livaja je ozbiljnije ozlijedio gležanj, a prema prvim prognozama, očekuje se da će biti izvan terena sljedeća tri tjedna.