Home Sport Lovro Majer opet briljira, upisao i treću asistenciju na istoj utakmici!

Lovro Majer opet briljira, upisao i treću asistenciju na istoj utakmici!

481
0

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer nastavio je sa sjajnim igrama za Rennes pa je u nedjeljnoj utakmici protiv Saint-Etiennea upisao tri nove asistencije u prvom poluvremenu utakmice.

Majer je za Rennes u osam ligaških utakmica ostvario učinak od jednog gola i jedne asistencije, a sad ga unaprijedio s novim loptama koje su njegovu momčad odvele prema golovima i slavlju. Prvo je s centra igrališta lijepo uposlio Martina Terriera u 22. minuti, a onda šest minuta kasnije s desne strane poslao odličnu loptu do Terriera, koji ju je petom poslao u gol.

Na početku drugog poluvremena, u 48. minuti upisao je i treću asistenciju, ponovno dodavši Terrieru. Tim golom Rennes je povisio na 4:0 jer je krajem prvog dijela loptu u svoju mrežu pospremio i domaći igrač Yvann Maçon.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVU MAJEROVU ASISTENCIJU.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGU MAJEROVU ASISTENCIJU.