Home Sport Majer: Utakmica je bila 50-50

Majer: Utakmica je bila 50-50

132
0
447855881 1001822888146929 3969146954072253797 n

Hrvatska je izgubila 3:0 od Španjolske u prvom susretu skupine B Europskog prvenstva. Utakmica je riješena već u prvom poluvremenu kada je momčad izbornika Zlatka Dalića primila tri pogotka. Strijelci su bili Alvaro Morata, Fabian Ruiz i Dani Carvajal, a Bruni Petkoviću je u drugom poluvremenu poništen gol.

“Utakmica je bila 50-50. Zabili su iz svake prilike, to je njihova kvaliteta i to je to. Nisu nas iznenadili, očekivali smo da će biti takva utakmica. Imali smo i mi jako dobre šanse, ali nismo ih iskoristili. Čestitamo Španjolcima, moramo nešto izvući iz ovoga. Ne znam što se dogodilo. Očito su nešto bolje radili od nas, bolje su ušli u utakmicu.

Presretan sam zbog atmosfere, ovo je ispunjenje sna. Bez obzira na ovo danas, nadam se da ćemo napraviti rezultat. Protiv Albanije  moramo ići na pobjedu, ne smijemo kalkulirati, bit će dobra utakmica”, izjavio je hrvatski veznjak Lovro Majer.