Home Najnovije MAXSport iz sažetka utakmice Dinama i Rudeša izostavio sporni detalj u 58....

MAXSport iz sažetka utakmice Dinama i Rudeša izostavio sporni detalj u 58. minuti

666
0

Dinamo je u 18. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Rudeš na Maksimiru 1:0 i približio se Hajduku na sedam bodova zaostatka uz dvije utakmice manje. Jedini gol na utakmici zabio je Sandro Kulenović u 76. minuti-

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

MAXSport je nakon utakmice objavio sažetak susreta. Zanimljivo, iz sažetka je izostavljen sporni trenutak u 58. minuti. Igrači Rudeša tražili su kazneni udarac nakon što je Ristovski igrao rukom u svom šesanestercu i povlačio gostujućeg igrača. Sudac utakmice Jakov Titlić nije ga dosudio, a nije se oglasio ni VAR.