202
0
modric
modric

Navijači Real Madrida nisu zadovoljni nakon prve dvije utakmice nove sezone La Lige. Kiks u prvom kolu, kada su odigrali samo 1:1 protiv Mallorce, nastavio je izazivati nezadovoljstvo i tijekom prvog poluvremena domaće utakmice protiv Valladolida u drugom kolu. Aktualni prvak Španjolske i Europe imao je pune tribine na obnovljenom Santiago Bernabeu stadionu, s čak 80 tisuća navijača koji su očekivali uvjerljivu pobjedu i hat-trick Kyliana Mbappea.

Očekivanja Navijača Ostala Neispunjena

Iako su navijači došli u velikom broju s očekivanjem goleade, Real je u prvom poluvremenu razočarao. Valladolid, predvođen čvrstim obrambenim blokom na čelu sa Stankom Jurićem, uspio je zadržati nulu. Utakmica je bila izjednačena sve do trenutka kada je Jurić nesretno okrznuo Valverdeov slobodni udarac, što je dovelo do prvog gola za Real Madrid. Na kraju, momčad Carla Ancelottija uspjela je osigurati pobjedu rezultatom 3:0, ali su preostala dva gola postignuta tek pred kraj utakmice – zahvaljujući rezervistima Brahimu Diazu i Endricku.

Modrićevo Nezadovoljstvo i Iznenađenje

Jedno od najvećih iznenađenja utakmice bilo je neigranje Luke Modrića od prve minute, unatoč ozljedi Judea Bellinghama. Kada je napokon ušao u igru u 69. minuti, Modrić je bio vidno nezadovoljan. Prema pisanju španjolskog lista Marca, hrvatska legenda nije bila ogorčena zbog ponovnog izostanka s početne postave, već zbog nedostatka angažmana pojedinih suigrača, posebno Mbappea i Viniciusa.