Home Sport Modrić sucu: Zašto se tako ponašaš prema meni?

Modrić sucu: Zašto se tako ponašaš prema meni?

454
0

U 14. kolu španjolske La Lige Real Madrid je na gostovanju kod Cadiza pobijedio 3:0. Dva gola zabio je brazilski krilni napadač Rodrygo, a jedan Jude Bellingham. Sjajni Englez tako je došao do brojke od 14 golova u prvih 15 nastupa za Real. Hrvatski kapetan Luka Modrić odigrao je 69 minuta za Real Madrid uz ovacije domaćih navijača, kada ga je zamijenio Dani Ceballos.

Hrvatskog kapetana uhvatile su kamere u razgovoru sa sucem utakmice Guillermom Cuadrom Fernándezom. Modrić je bio iziritiran nekim odlukama pa mu je ljutito rekao: “Nisam ništa protestirao. Ali zašto se tako ponašaš prema meni? Tri puta sam ti prigovorio. Nikad te ne omalovažavam, ali ne smijem ništa reći.” Modrić i Cuadra Fernandez razgovarali su nakon što je završilo prvo poluvrijeme.