Home Sport Modrić u samo 3 riječi opisao Benzemu nakon utakmice. Francuz mu odgovorio

Modrić u samo 3 riječi opisao Benzemu nakon utakmice. Francuz mu odgovorio

998
0

RealMadrid je rezultatom 3:1 na Stamford Bridgeu u Londonu pobijedio Chelsea u prvom međusobnom susretu četvrtfinala Lige prvaka. Strijelac svih triju pogodaka madridske momčadi je francuski napadač Karim Benzema.

Prva dva postigao je u razmaku od tri minute – u 21. i 24. Prvi je zabio na asistenciju Viniciusa Juniora, kada je iz teške situacije pogodio glavom, a ništa manje impresivan bio je drugi koji je došao nakon ubačaja kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića. Treći i posljednji francuski ofenzivac spremio je u 46. minuti.

Modrić je još jednu fenomenalnu Benzeminu večer na Twitteru pohvalio riječima “What a player”, odnosno “Kakav igrač”, uz što je dodao fotografiju na kojoj su upravo trostruki strijelac i on. Benzema je time došao do 11 ovosezonskih pogodaka u Ligi prvaka, a Modriću je na tvit odgovorio emotikonima šešira, lopte i zvijezde.

Podsjetimo, Benzema, danas 34-godišnjak, u Real je stigao 2009. godine iz Lyona. Ove je sezone u vrhunskoj formi. Gledajući nastupe u La Ligi, Ligi prvaka i španjolskom kupu, u 36 utakmica postigao je 37 pogodaka i ostvario 13 asistencija.