Home Najnovije Navijač utrčao u teren, redar ga srušio, a onda je slijedio Oršićev...

Navijač utrčao u teren, redar ga srušio, a onda je slijedio Oršićev potez za pamćenje!

772
0

Dinamo je u sklopu 32. kola Prve HNL gostovao kod Gorice. Otkako je naslijedio Željka Kopića, Anti Čačiću bila je to prva utakmica, a završila je rezultatom 1:0. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, dok je u nastavku zabio Ademi u 85. minuti. Fantastičnu utakmicu odradio je golman Kotarski, ali nije uspio sačuvati mrežu Gorice.

Jedan od najljepših trenutaka, osim pobjedničkog gola, za Dinamove navijače dogodio se u sudačkoj nadoknadi. Tada je Ante Čačić odlučio uvesti Amera Gojaka umjesto Mislava Oršića. Jedan navijač Dinama utrčao je u teren i htio je doći do najboljeg strijelca Dinamove europske povijesti, ali su ga redari brzom reakcijom onemogućili u tome i oborili na zemlju.

Tribine, ali i Dinamova klupa počeli su negodovati te su tražili da se prema navijaču postupi humano i bez nepotrebnog nasilja. Onda je Oršić odlučio skinuti dres i pokloniti ga navijaču. Sretnik ga je podignuo u zrak, a to je izazvalo apsolutnu ludnicu i oduševljenje na stadionu u Gorici.(Index)