Home Najnovije Navijači Dinama nakon debakla u Gorici: ‘Ostavka uprave i trenera!’

Navijači Dinama nakon debakla u Gorici: ‘Ostavka uprave i trenera!’

605
0

Dinamo je u 12. kolu SuperSport HNL-a izgubio od Gorice 2:1 iako je vodio do 70. minute. Momčad Sergeja Jakirovića u vodstvo je došla u 63. minuti krasnim golom Arijana Ademija, ali je samo sedam minuta kasnije Vujnović izjednačio. Veliku pobjedu Gorici donio je Jurić u drugoj minuti nadoknade. Evo što je nakon utakmice na press konferenciji rekao Dinamov trener Sergej Jakirović.

Evo kako su poraz komentirali navijači na društvenim mrežama:

Ostavka Uprave i trenera, Ademiju svaka čast na golu ali to nema veze sa ozbiljnim nogometom, a ima još kandidata za tribinu tj za zahvalu!

Kakva uprava takav i rezultat

Ipak ovo nije Bosanska liga , bravo Gorica . Pa ovaj Maloča je doktor za Dinamove stopere

Jakirević,Bišćan ili Čačić nema razlike.
Ista jalova igra sa bezbroj nepotrebnih bezveznih i uglavnom dodavanja unazad ,okolo naokolo . Trčkaranje i šetkanje po terenu. Jalova igra ,trener i igrači.

Rezultat je slika prijelaznog roka i stanja u klubu…Nemože trener zabiti zgoditak. Prodao šimić sve što valja a koga je doveo.Podrška treneru dugo je prvenstvo.