Home Najnovije Navijači Hajduka nakon mršavog remija protiv Lokomotive: ‘Nekad se igralo dobro do...

Navijači Hajduka nakon mršavog remija protiv Lokomotive: ‘Nekad se igralo dobro do Vele Gospe…’

139
0
455093068 822139216702598 8378890074317725090 n
HNK Hajduk

U drugom kolu Supersport HNL-a Hajduk i Lokomotiva su remizirali rezultatom 1:1 u Kranjčevićevoj. Hajduk je u vodstvo doveo joker s klupe Gennara Gattusa, Aleksandar Trajkovski u 81. minuti. Kada se činilo da će taj gol vrijediti tri boda, Lokomotiva je na samom kraju izborila penal iz kojeg je u devetoj minuti sudačke nadoknade zabio Duje Čop.

Očekivano, iza utakmice su najrazočaraniji bili navijači Hajduka. Evo njihovih komentara sa službene facebook stranice kluba:

Luzerstvo uvuceno u svaku poru ovog kluba…..

Ovakve utakmice nas cekaju do kraja sezone amaterski nogomet bez znanja i akcije

Ne znam zašto su ljudi toliko negativni i pesimistični. Činjenice su sljedeće: Prošli smo 2. pretkolo Conference League, upisali pobjedu u 1. kolu HNL-a, imamo aktivan i dobar rezultat prije uzvrata 3. pretkola Conference League, danas u 2. kolu HNL-a upisali bod na uvik teškom gostovanju i lošem terenu na Kranjčevićevoj. U 5 utakmica primili samo 2 gola, od toga jedan iz penala. Idemo, ovo je naša sezona, osvojit ćemo prvenstvo i kup a virujem da ćemo i u Conference League daleko stići, barem do četvrtfinala a onda i finale više nije daleko

Nekad se igralo dobro do Vele Gospe

Nadam se da Gatusso do 01.09. neće biti na čelu ove smiješne momčadi!

Jel stvarno igrači Hajduka primaju neku novčanu naknadu, odnosno “Plaću” za ovo šta ja gledam zadnjih 5 utakmica ?