Home Najnovije Navijači Hajduka nakon pobjede u Osijeku: ‘Sklanjajte se svi, bili vlak ne...

Navijači Hajduka nakon pobjede u Osijeku: ‘Sklanjajte se svi, bili vlak ne staje’

552
0

Hajduk je s tri boda protiv Osijeka izbio na prvo mjesto tablice, ali i s utakmicom više od Rijeke i dvije više od Dinama. Evo kako su navijači Hajduka na službenoj klupskoj facebook stranici komentirali pobjedu Splićana golom Livaje u 42. minuti na teškom gostovanju u Osijeku:

Najbolji Hajduk ovu godinu. Nikad veća razina trke iz druge linije i bolja geometrija igre u prvom poluvremenu. Dobro napadanje prostora i koridora iz druge linije. Jedino što fali bolja pokrivenost prostora na druge lopte. Odlična visina i vertikalnost u zoni izgradnje . Pusktaš igrač za velike stvari, Livaja napokon pas u oba smjera. Jednostavno ako Hajduk bude imao ovu razinu protiv svakog 70-75 minuta, bit će prvak Ipak s druge strane je Osijek i ne ocekujem ovakbžvu dominaciju drugo već oscilacije .Bravo Karoglann

Bravo, Hajduče, ovo mi se danas jako sviđa, vrlo dobra igra, sviđa mi se i ovo Livajino spuštanje s pozicije napadača, i onda kreiranje, upošljavanje suigrača koji dolaze iz drugog plana, više sudjelovanja u igri, a onda opet po potrebi je i najistureniji, tu je kad treba, čak i obranu igra, kako je onaj put ispratija igrača, ukliza, ma svaka čast, zaslužija je i sve to okruniti sjajnim golom, jako dobro.

Brz protok lopte, odličan teren, i dominacija u svim segmentima! Nakon ove utakmice s ovim tempom sklanjajte se svi, bili vlak ne staje