Home Najnovije Navijači Hajduka nakon pobjede u Puli: Svetog Duje zvona zvone, da pozdrave...

Navijači Hajduka nakon pobjede u Puli: Svetog Duje zvona zvone, da pozdrave šampione

338
0

Hajduk je u 16. kolu SuperSport HNL-a rutinski pobijedio Istru 2:0 u domaćinskoj atmosferi na stadionu Aldo Drosina. Evo i komentara navijača na službenoj fb stranici kluba:

Svetog Duje zvona zvone
Da pozdrave šampione

Unatoč lošem terenu i katastrofalnom suđenju(prvenstveno dopuštena velika nervoza i ritam utakmice totalno ubijen) zaslužena pobjeda, iako igra nije bila bajna..lijepo opet pobijediti bez primljenog gola..korak po korak, pametno i hrabro

Teska utakmnica,težak teren.Sudac i var soba izgubljeni u prvom poluvremenu.Rutinski odigrana

A di je mali Erceg, prvo poluvrime bia aktivniji od černobilskog reaktora, drugo ništa. Možda je popia crveni na poluvremenu. Kako to? Bravo Hajduče