Home Najnovije Navijači Hajduka nakon Slavena: ‘Sa ovakom igrom smo daleko od Dinama i...

Navijači Hajduka nakon Slavena: ‘Sa ovakom igrom smo daleko od Dinama i Rijeke’

207
0
453935580 818000327116487 1811491832015235440 n
HNK Hajduk

Hajduk je u 1. kolu SuperSport HNL-a uz dosta muke pobijedio Slaven 2:1. Domaćini su poveli golom Marka Livaje iz penala u 18. minuti, na 2:0 je povisio Sanyang Bamba u 37. minuti, a strijelac za goste bio je Matej Šakota u nadoknadi prvog poluvremena.

Evo kako su ulazak u prvenstvo komentirali navijači Hajduka na službenoj facebook stranici:

S ovakom igrom smo daleko od Dinama i Rijeke, bice to grcevita borba za trece mjesto, a treneru dajem jos 10 kola i to je to od njega…

Jedno veliko nista, ajme i kuku nama… Ceka nas teska borba sa svakim do zadnje minute, bamba jedino pozitivno danas, sve ostalo negledljivo, slaven doma prvo kolo rasprodan stadion, idealno sve za krenit u prvenstvo s uvjerljivom pobjedom a nakraju jedno veliko nista

Rezultat puno bolji od igre. Osim par bljeskova Bambe i Pukstasa, sve je ovo sporo i jalovo. Antunovića od 1.90 na centarfora, livaju iza njega pa ih trpat centaršutevima sa bokova.

Može to i mora bolje bez obzira na pobjedu,Rakitić i Bamba će biti veliko pojačanje,Perišić mora lagano krenuti punom snagom,Lovre Kalinić stalna opasnost za gol Hajduka,a Nikola Kalinić neka nam dovede pojačanja cim prije dok ne krenu ozbiljne momčadi jer bi mogli imati problema.