Home Sport Otkriveni detalji sukoba u loži utakmice Zrinski – Šibenik: Za sve je...

Otkriveni detalji sukoba u loži utakmice Zrinski – Šibenik: Za sve je kriv čovjek u dresu Hajduka!

316
0
444c149e 0f81 4200 8972 2143754e6f21

Nogometaši Šibenika trijumfirali su na gostovanju u osječkom Gradskom vrtu, pobijedivši Zrinski Osječko rezultatom 2:0. Ova pobjeda donijela im je naslov prvaka Prve nogometne lige i osigurala povratak u Hrvatsku nogometnu ligu (HNL), među deset najboljih hrvatskih klubova, nakon jednogodišnjeg izbivanja.

Ključni Trenuci Utakmice

Šibenik je poveo u 35. minuti kada je Josip Majić postigao pogodak iz kaznenog udarca. Konačnih 2:0 postavio je Ivan Božić u 77. minuti, čime je osigurao pobjedu za svoj tim. Ova dva ključna trenutka utvrdila su sudbinu utakmice i donijela Šibeniku zasluženi naslov prvaka.

Incidenti u Svečanoj Loži

Utakmicu su, nažalost, obilježili incidenti u svečanoj loži. Nakon što je sudac Jović dosudio kazneni udarac u prvom poluvremenu, došlo je do eskalacije napetosti. Prema riječima svjedoka, jedan muškarac u VIP loži nosio je Hajdukov dres ispod kojeg je bio pogrdan natpis upućen Slavoncima. Kada je Šibenik poveo, muškarac je podigao dres, što je izazvalo reakciju domaćeg navijača koji je pokušao fizički nasrnuti na njega i gađao ga plastičnom bocom, saznaju Sportske novosti.

Interventna policija morala je intervenirati kako bi smirila situaciju, što govori o visokim tenzijama među navijačima.